יום שבת, 5 באוגוסט 2023

 שלום כיתה א'!- כיתת קשת פסטל


עברו כבר שנתיים מאז הפוסט האחרון שלי. זו השנה השלישית שלא אפתח כיתה ואקשט אותה לקראת ה-1 לספטמבר. לקראת השנה החדשה שמביאה איתה ריחות של רימונים ותפוחים ואת חגי תשרי. 

למי שעדיין לא יודעת, בשנתיים האחרונות עשיתי שינוי ומאז יש לי עסק לחוגי אומנות, סדנאות וכמובן צילום. הרגשתי שאני לא יכולה לתת יותר למערכת שכל כך כשלה להכיל את מוריה. לתת לנו מקום באמת, לפרגן לנו, להכשיר אותנו, לשלם לנו כראוי... אבל כל הכשלים כבר ברורים לכולנו ואני שמחה שיש עוד כאלו שמחזיקות מעמד. 
אני כרגע ממשיכה בקטנה, מלמדת מדעים ואומנות בחצי משרה. כי זו אהבה גדולה ללמד. זו זכות. אבל זכות שמגיע לנו עליה שכר הוגן.

היה לי קשה לשחרר את עיצוב הכיתה. ופתאום התעורר בי החשק להכין כיתה כמו שהייתי מכינה כל שנה. כיתה אופטימית ושמחה ומלאה בצבע.

אז מה יש לנו בכיתה?

שמות לתאים- התבנית תגיע ריקה, תוכלו להוסיף בכתב יד:


חודשים לכתיבת ימי הולדת: (הוסיפו בכתב יד את שמות התלמידים)

ימות השבוע:דגלים לכניסה- שלום כיתה א-

שמות ליום הכרות- (לניילן, לחורר ולתלות על הצוואר)
הוסיפו בכתב יד את שמות התלמידים


לוח מזג האוויר:

עוד לוח מזג האוויר:

לוח הנדסה:


 

מערכת שעות:

מספרים ללוח חשבון:מספרים חשבון:

מי אני? דף הכרות


כפל:כותרות ללוחות:

אותיות א-ב לכותרות
איך מקבלים את כל הטוב הזה...???

מעבירים לי תשלום של 40 שח (כן, על כל הקבצים שבפוסט!), בפייבוקס בלבד 
לטלפון 0522427367
שולחים לי מייל עם צילום המסך של ההעברה- morshamir@yahoo.com

ולשם אשלח את כל הקבצים כולם :)

מציעה להדפיס ולנקד ידנית עם טוש שחור ואז לניילן.


שנה טובה שתהיה!!!!

 


תגובה 1:

  1. שלום חברים, שמי אנדרייבה איתן. אני כאן כדי להפיץ את הבשורה לנזקקים. הייתי בדיכאון כשאשתי עזבה אותי בשביל גבר אחר, כי נאלצתי להפסיק לעבוד כי חליתי בסרטן והייתי שבור. היא לקחה את הבת היחידה שלי אז האופציה היחידה שלי הייתה למות, ניסיתי להתקשר אליה אבל היא התעלמה ממני, שלחתי לה סמס ופתאום היא ענתה לי ואמרה שאני לא מתקשרת או מסמסת לה יותר אז אחת יום אני אצור קשר עם חבר שלי בפייסבוק והסברתי לו הכל והוא אמר לי שהיו לו את אותן בעיות בעבר, הוא הכיר לי לחש קסם שנקרא דוקטור אפטה, הוא שלח לי את המייל האישי שלו ויצרתי איתו קשר דרך [drapata4@gmail.com] והוא ענה לי מהר הסברתי לו את הבעיות שלי והוא אמר לי לא לדאוג הוא עשה את זה בשביל כל כך הרבה אנשים שמעולם לא האמינו בקסם אבל טעיתי כשניסיתי לשכנע אותו במשך 24 שעות להטיל קסם ולרפא אותי מסרטן ולמצוא לי עבודה טובה יותר ופתאום הוא שלח לי תרופה למחלה שלו, לקחתי אותה רק ליומיים והייתי חופשי. למחרת לא האמנתי למראה עיני, מישהו דפק לי בדלת ולא ציפיתי לאף אחד באותו היום, פתאום אשתי בכתה לבד ולא יכולתי לסבול את זה, היא ביקשה סליחה, מיד קיבלתי טלפון מ החברה שלי בה אני עובד שנים, וקודמתי לתפקיד מנהל של חברת פרגון בארה"ב, בבקשה תעזרו לי להודות לד"ר אפטה על החזרת כל מה שאיבדתי קודם, אפשר גם ליצור איתו קשר דרך whatsapp/viber עם מספר הטלפון שלו: +447307347648.

    השבמחק